Kontakty

Městské kulturní středisko Klatovy
Domažlická 767
KLATOVY 339 01
info@mksklatovy.cz

Ředitelka:
Ing. Věra Schmidová
Tel.: 376 370 914, e-mail: schmidova@mksklatovy.cz, reditelka@mksklatovy.cz 

Vedoucí kina:
Karel Kotěšovec - zástupce ředitele
Tel.: 376 311 342, e-mail: kino@klatovsko.cz 
Letní kino - Tel.:728 052 022 

Předprodej a plakátovací služba:
Ivana Šilhavá
Tel.: 376 370 922, 724 823 466, e-mail: predprodej@mksklatovy.cz

Ekonom:
Ing. Jana Březovská
Tel.: 376 370 911, 602 121 601, e-mail: brezovska@mksklatovy.cz 

Pronájmy, kroužky, kurzy:
Tel.: 376 370 919, 602 121 608, e-mail: info@mksklatovy.cz

Programy:
Barbora Bergmanová
Tel.: 376 370 929, 724 823 461, e-mail: bergmanova@mksklatovy.cz

Propagace:
Tel.: 376 370 938, e-mail: propagace@mksklatovy.cz 
Josef Tikvart
725 970 811, e-mail: tikvart@mksklatovy.cz
Mgr. Václav Hrbek
724 823 464, e-mail: hrbek@mksklatovy.cz

Technický úsek:
Tel.: 376 370 930
Václav Steidl, 723 628 477, e-mail: steidl@mksklatovy.cz
Jiří Kolros, 724 823 465, e-mail: kolros@mksklatovy.cz
Josef Pangerl , 720 935 723, e-mail: pangerl@mksklatovy.cz

Černá věž:
Tel.: 728 052 188

Více ...

Kalendář akcí

srpen čvc zář
3112345678910111213141516171819202122232425262728293031123

Najeďte myší nad kalendář a zobrazí se vám akce. Kliknutím na událost zobrazíte podrobnosti.

Pro lepší přizpůsobení obsahu pro Vás, bezpečnosti, měření statistik návštěvnosti a lepší zpětné vazbě tento web používá cookies. Klikáním a navigováním po stránce souhlasíte s tím, že sbíráme o Vás anonymní informace přes cookies. Více informací o používání cookies na naší stránce najdete zde.