INDIÁN

INDIÁN

Komedie Indián vypráví o hektickém životě zaneprázdněného finančníka Ondřeje Jonáše (Karel Roden) a jeho rodiny, do kterého vstoupí duch umírajícího indiánského náčelníka (Daniel Olbrychski).

Ondřej je tvrdý obchodník a arogantní workoholik. V Praze vede velkou, úspěšnou firmu. Jeho život je plný lží a přetvářky a jeho hlavním smyslem jsou peníze. Ondřej právě v Nebrasce dojednal životní obchod. Podepsal smlouvu s bohatým investorem, který na okraji Prahy zafinancuje výstavbu luxusních rezidencí v indiánském stylu.

Na cestě z Ameriky letadlo přelétána nad hřbitovem, kde právě probíhá pohřeb indiánského náčelníka. Duch indiána narazí do letadla a nedopatřením se vtělí do Ondřeje. A tenhle duch má o Ondřejově životě a jeho hodnotách rozhodně velmi odlišné představy. Takže ráno doma Ondřeje probudí velmi neodbytný a otravný hlas v jeho hlavě. Hlas, který se rozhodl mu pomoci a změnit ho k lepšímu. Ondřej se však nezvanému návštěvníkovi nehodlá jen tak vzdát. Každodenní pracovní a rodinné problémy dostávají nový rozměr nejen pro Ondřeje, ale i pro jeho rodinu a kolegy. Mezi Ondřejem a duchem začíná neúprosný, divoký souboj plný situační komiky.

Délka akce: 94 minut
Rok výroby: 2021
Datum lokální premiéry: 22. září 2022
Datum světové premiéry: 22. září 2022

MKS Klatovy Vás zve

Kliknutím na datum nebo čas zobrazíte podrobnosti představení
Neděle, 25. 9. - 20:00 Koupit
Kino Šumava
Název: INDIÁN
  2D Originální verze Přístupnost od 12 let
Cena: 140,00 Kč
Místo: Kino Šumava
Vídeňská 9
339 01 Klatovy
Zobrazit na mapě
Středa, 28. 9. - 20:00 Koupit
Kino Šumava
Název: INDIÁN
  2D Originální verze Přístupnost od 12 let
Cena: 140,00 Kč
Místo: Kino Šumava
Vídeňská 9
339 01 Klatovy
Zobrazit na mapě

Režie: Tomáš Svoboda • Kamera: David Ployhar • Hrají: Karel Roden, Martin Myšička (Polsko), Juraj Kemka, Vica Kerekes, Vlado Černý, Juraj Latinák, Zuzana Kraváriková, Oliver Osvald, Anna Šišková